Stará garda Židněvse nám vyprášila kožich

16.08.2014 17:52

Fotbalový tým Signál rádia se v sobotu 16. srpna představil opět v Židněvsi na Mladoboleslavsku. Proti místní Staré gardě chtěl navázat na předchozí úspěch a připsat si tak deváté vítězství v řadě.

Tentokrát jsme přivezli spíše nadšence pro tuto kolektivní hru a opravdové fotbalové opory nechali odpočívat. Našeho oslabení soupeř dokonale využil. Nejen, že nám téměř nepůjčil balon a nehodlal nic ponechat náhodě, ale také nám vozil jeden fík za druhým.

V poločase jsme prohrávali 0:4 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se náš výkon mohl zlepšit. Moderátor Luboš Dvořák odehrál poločas. Slíbil ovšem, že na fyzičce zapracuje. Střelec Kraus se brzy zranil, stejně jako brankář Peška, který ovšem utkání statečně dochytal a zabránil snad ještě většímu přídělu.

I tak se ale musíme červenat. Soupeři jsme podlehli vysoko 1:11. Čestný úspěch zařídil zprávař Roman Klesa z penalty.

Předvedli jsme zoufalý a marný výkon, máme co napravovat. Příště se v Židněvsi představíme s mnohem silnějším kádrem - těšte se :-)