Stará garda Straky s námi smolně prohrála

21.06.2014 21:39

Fotbalový tým Signál rádia začal v nových dresech vítězně a je už osm zápasů neporažen!

Do obce Straky na Nymbursku jsme pozvání přijali velice rádi. Mají tu krásné hřiště, skvělé obyvatele a šikovné fotbalisty. Místní klub slavil 70.leté výročí a my měli tu čest postavit se proti omlazené staré gardě.

Před samotným začátkem jsme neváhali divákům rozdat několik dárků a určitě to pomohlo. Atmosféra byla přátelská a fandilo se oběma mančaftům.

Utkání bylo velmi vyrovnané. Straky měly balon rozhodně více na kopačkách a na obou stranách diváci viděli velké množství spálených šancí. V poločase prohráváme 1:2, když náš gól zařídil šutér Kraus. Ve druhém poločase musel rozhodčí nejprve zápas přerušit. Důvodem byly nadávky hostující lavičky na adresu předsedy Fotbalové asociace ČR Miroslava Pelty. Malá pauza nám prospěla a zápas se podařilo otočit gólem v poslední minutě. Více foto bude doplněno zde. Zdravíme do obce Straky, přejeme ještě jednou hodně zdaru a děkujeme za pozvání.

Stará garda Straky - výběr Signál rádia 3:4 (2:1)