Náš tým veze domů cenný bod z Bobnic

15.05.2016 18:02

Fotbalový tým Signál rádia uhrál remízu se silnou gardou TJ Sokol Bobnice. V prvním poločase měl náš tým územní převahu, do kabin se ale šlo za vedení domácího celku 2:1. Na Nymbursko jsme přivezli mladý a celkem běhavý tým. Věděli jsme, že právě to bude dělat domácím největší problémy. Ve druhém poločase se naše domněnka částečně potvrdila a skóre se nám podařilo otočit. Předcházela tomu ovšem ostudná chvíle, kdy jsme dostali gól z půlky hřiště. Náš brankář se musel červenat. Potom ovšem chybu dokázal napravit, když lapil přísně odpískanou penaltu. Právě to náš tým probudilo. Moc nescházelo a odvezli jsme si všechny body. S remízou 5:5 ovšem musíme být spokojeni. Vzpomeňme na minulé utkání na tomto pažitu. Před rokem tu náš výběr prohrál 3:5.